Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Око бонбони на бонбони плус големина опремена со саќе кревајќи саќе

Око бонбони на бонбони плус големина опремена со саќе кревајќи саќе

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Додадете малку омф вашиот активен изглед со овие џогери од саќе од бонбони за очи! Дизајнирани со расипување на цвест, овие опремени џогери го зголемуваат вашиот ѓубре за стил што сигурно ќе биде вашата нова опсесија. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска; назад руширање; ткаенина од саќе; Супер мек. Плус големина на саќе-кревање на саќе за јуниори од бонбони за очи.

За производот

Купувачите избираат и