Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Главна столица за задачи на ткаенини, црно

Главна столица за задачи на ткаенини, црно

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

(Сет од 8) столот за задачи на ткаенината на главните теми ги прави долгите часови на вашата работна маса поудобно. Ова столче за вртење има издржлива челична база и има прилагодување на висината за да го прилагоди вашиот работен простор. Овој биро стол има трајни црни тркала за да можете да се движите со леснотија. Главни работи за ткаенини за задачи за вртење на седиштето. Прилагодување на висината. Издржлива челична база. Двојни црни тркачи. Димензии : 20,5 "W x 21.7" D X 35 "H.

За производот

Купувачите избираат и