Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Брзо сув оган на чудо на нација на момче, големини 4- & хаски

Брзо сув оган на чудо на нација на момче, големини 4- & хаски

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Тој ќе биде подготвен за сонце и песок во овие чудо нација Брзо суво печатење на пливање за момчиња. Дизајнирани со смело печатење, подолга должина и ткаенина за брзо сушење, тие ќе го задржат кул и удобно без разлика каде го земаат неговите дневни авантури. Повлечете стил за лесен и исклучен, со многу џебови за зачувување на школки, карпи и какви било други богатства што ги наоѓа. Исклучиво на. Материјал : Само : 90% полиестер/10% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Слики за пливање. Inseam : 9 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови и 1 џеб за размавта. Карактеристики : Дизајн на брзо сушење; Контраст за печатење. Брзо суво печатење на момчињата од чудо нација.

За производот

Купувачите избираат и