Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Брод на океанот за време на живописно зајдисонце сјај' Наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво

DesignArt 'Брод на океанот за време на живописно зајдисонце сјај' Наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво

DEN 911.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа оригинална транспортна дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашето уметничко дело . Наутичката и крајбрежната ликовна уметност е директно отпечатена на Дрвото користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Тип на транспорт : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : наутички и крајбрежен. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : розова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

За производот

Купувачите избираат и