Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tuphely Industries Прилично розово бело фламинго стоејќи пенливи облаци од вода 30, дизајн од Стив Хунзикер

Tuphely Industries Прилично розово бело фламинго стоејќи пенливи облаци од вода 30, дизајн од Стив Хунзикер

DEN 1055.84
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : стадо, животно, птица, водни птици, фламинго,. Дизајн од Стив Хунзикер.

За производот

Купувачите избираат и