Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Gloria Vanderbilt жени плус големина Аманда Бермуда шорцеви

Gloria Vanderbilt жени плус големина Аманда Бермуда шорцеви

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Овие слатки шорцеви во Бермуда од Глорија Вандербилт Пар одлично со вашите омилени врвови и обувки за комбинација која е супер обична и стилска шик. Без напор, забавно и удобно, овој разноврсен, но класичен изглед е совршен за оние денови на топло време во канцеларија или собир за викенд. Материјал : 61% памук/23% полиестер/14% вискоза/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Tapered Fit. Подигање и инсејм : високи; 12,5 ”преден пораст; 18,75 ”Подигнување на грбот; 23 ”отворање на нозете; 10 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Класични 5 џебови. Карактеристики : јамки на ременот; Долфин полите. Sultsенски плус големина Аманда Бермуда шорцеви од Глорија Вандербилт.

За производот

Купувачите избираат и