Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротор KOE6374

Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротор KOE6374

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE6374. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Ford Explorer 2019-2013; Flex 2019-2013; Полициски пресретнувач Седан 2019-2013; Полициски пресретнувач за комунални услуги 2019-2013; Специјална служба полициска седан 2018-2014; Бик 2019-2013; Линколн МКС 2016-2013; MKT 2018-2013.

За производот

Купувачите избираат и