Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чаир за крива на колегиум Дејвидсон Вајлдск

Чаир за крива на колегиум Дејвидсон Вајлдск

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Претседателот на канцеларијата на кривата на Дејвидсон Вајлдс е задолжително за секој обожавател кој сака да ги поддржува дивите мачки и дома или во канцеларијата. Дизајниран со синтетичка кожна ергономска кривина грб и дното на седиштето за дишење на мрежи за максимална удобност. Најдоброто од сите лого се вклучени и исклучуваат за бесконечно прилагодување. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, издржлива пластична пластика и алуминиумска рака; Контурирана лумбална поддршка назад со завршена основа на Chrome; Едно прилагодување на висината на пневматското седиште на допир; 2 до 1 контрола на навалување со прилагодлива напнатост на наклон; Удобно мрежно седиште Bottm; Ги исполнува или ги надминува стандардите за бифма.

За производот

Купувачите избираат и