Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Amerelle 65rrab Moderne Wallplate Rocker Cast Metal Antique Brass 1-Pack

Amerelle 65rrab Moderne Wallplate Rocker Cast Metal Antique Brass 1-Pack

DEN 139.20
 

Достапно.
Од стока

Оставете траен впечаток за вашиот декор на домот кога ќе изберете wallидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидни плочи ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидни плочи како декоративен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водоводни и тела за осветлување, тротоарите, позадина и повеќе. Добро парови со преодни, уметности и занаети, боемски, колиба, еклектична и медитеранска стилови. Зголемување на стилот : Wallидната плоча на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидни плочи е погоден да одговара на кој било стил на декор и финиш на боја . Преодна : Создадете уникатно опкружување кое користи современи дизајни и традиционален пламен со нашите wallидни плочи на преоден стил . трајна вредност : знајте дека примате трајно, Долготрајниот производ кога купувате wallидна плоча Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидната плоча на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerидните плочи се прават со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство можете да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 2 рокер wallидна плоча. Стил : Преоден. Материјал : фрлен метал. Заврши : Антички месинг. Димензии : 0,25 (л) x 4,4375 (w) x 4,5 (ч). Вклучен е наведен, завртки и монтирање на хардвер.

За производот

Купувачите избираат и