Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизајн на Полка Дот на куќиштето на патниците во Otterbo Promuters за Apple iPhone 5 5s

Дизајн на Полка Дот на куќиштето на патниците во Otterbo Promuters за Apple iPhone 5 5s

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Оди Волк Пак! Покажете ја вашата поддршка и страна на модата за UNN со овој официјален поклопец! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Универзитетот во Невада Рено. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Unr Polka Dots на куќиштето на патничките патници Otterbox за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

За производот

Купувачите избираат и