Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Seastar Solutions OMC-J E TFXtreme Контролен Кабел

Seastar Solutions OMC-J E TFXtreme Контролен Кабел

DEN 639.84
 

Достапно.
Од стока

Овој контролен кабел е идеален за вашиот брод. Seastar Solutions OMC-J/E Tfxtreme Контролен Кабел : нерѓосувачки челик и месинг фитинзи. Одговара НА 1979-датум БРП/ОМЦ/Џонсон/Евинруд со БРП/ОМЦ контроли и ОМЦ Турбо Авиони СО омц странични контроли за монтирање кои прифаќаат ОМЦ "прицврстување во" тип кабел. TFXtreme каблите имаат шилесто јадро за лесно движење и минимално изгубено движење (4" минимален радиус на свиткување). Специјално дизајниран за сложени и/или долги кабелски работи, но тие ќе овозможат секоја контрола да работи полесно со помалку влечење и абење.

За производот

Купувачите избираат и