Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
РАЧНА ПУМПА-12 12 ЦРЕВО

РАЧНА ПУМПА-12 12 ЦРЕВО

DEN 415.84
 

Достапно.
Од стока

Рачната Пумпа За Кајак Од Морска Смисла е задолжителна кога кајакарите или кајакарите. Вклучува пловечка јака што ја одржува во живот ако падне во вода и доаѓа со мрежеста кеса за дополнителна погодност. Оваа пумпа за спортови на вода е лесна за употреба, издржлива и сигурна и прави идеален додаток на вашите додатоци бидејќи зазема малку простор во сопствената торба. Исто така, брзо испумпува вода и е идеален за додавање во вашиот комплет за итни случаи.Рачна Пумпа За кајак со Лебдечка Мрежеста Торба, Црево 12" Должина, 12" : Специјално дизајнирано за кајаци и кануа. Удобната пумпа вклучува пловечка јака што ја одржува пумпата во живот ако се испушти во морето. Вклучена е торба за складирање мрежа. Рачната пумпа за брод е лесна за употреба. 12 " должина. 12 " црево. Брзо пумпа вода.

За производот

Купувачите избираат и