Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време И Тру Женско Мајчинство Основни Кратки Ракави Маица, 2-Пакет

Време И Тру Женско Мајчинство Основни Кратки Ракави Маица, 2-Пакет

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Супер мека породилна маичка Од Времето И Тру е задолжителна основа за вашата гардероба за бременост. Страничниот рушинг ја сместува вашата променлива фигура. Исклучиво на . Материјал : 92% Рециклиран Полиестер/8% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : Две маици. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина S. Fit : Опремен. Деколте : V-вратот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Ружирани страни за ласкаво, погодно за судрат. Две-Пакет На Мајчинство Маици За Жени Од Време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и