Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ричмонд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор во, Повеќе Бои И Големини

Ричмонд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор во, Повеќе Бои И Големини

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Направете го вашиот кревет ѕвезда на шоуто со Ричмонд, дизајн кој вклучува закривена глава со традиционални летви во стилот на мисијата. За дополнителна погодност, може да се изберат фиоки или опција за гардероба за одредени модели. Дизајнот на Отворена Нога влева неограничена удобност Еколошки Цврсто Тврдо Дрво со Нетоксичен Финиш. Дизајниран за Трајна Издржливост. Поддржан од комплет за решетки од тврдо дрво, основата не е потребна, душекот се продава одделно. Капацитет на тежина : 800 фунти.

За производот

Купувачите избираат и