Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Комплет Држачи За Чаши Автомобилски Подлоги

Комплет Држачи За Чаши Автомобилски Подлоги

DEN 251.84
 

Достапно.
Од стока

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник. Комплет од 2 со овој дизајн. Двата подлоги имаат дијаметар од 2 1/2 инчи и се високи нешто повеќе од 1/4 инчи. Исечокот е вклучен во подлогата за да може лесно да се отстрани од држачот за чаши во возилото. Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот! Комплет од 2 со овој дизајн.

За производот

Купувачите избираат и