Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ступел Живот Добар Во Кабината Геометриска Типографија Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Живот Добар Во Кабината Геометриска Типографија Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 102.08
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Дрво, Шема, Шема На Жито, Кабина, Рустикална, Авантура. Дизајн ОД ND Уметност.

За производот

Купувачите избираат и