АРЕНА POWERFIN Пливаат Перки Во Црно-Сребро, Големина 8-9

АРЕНА POWERFIN Пливаат Перки Во Црно-Сребро, Големина 8-9

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Арената Powerfin е класична перка дизајнирана да ја зголеми брзината и интензитетот за време на кардиоваскуларниот тренинг во базенот. Силиконската конструкција нуди мека удобност додека џебот на стапалото овозможува совршено вклопување. Карактеристиките ја зголемуваат брзината и интензитетот за време на тренинзите, а истовремено ја зголемуваат кардиоваскуларната способност. Совршен за спринтерски сетови, слободен стил и грбно. Краткото, вкочането сечило му овозможува на пливачот да развие посилен и попрецизен удар со треперење. Врв во облик на дијамант. АРЕНА POWERFIN Пливаат Перки.

За производот

Купувачите избираат и