Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Прескокнете Хоп Расадник Стил Осветли Пелена Кади, Хедер Греј

Прескокнете Хоп Расадник Стил Осветли Пелена Кади, Хедер Греј

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Фрли малку светлина врз промените на пелените во средината на ноќта со нашата модерна пелена кади! Рачката сјае тивко со светло чувствително на допир и функција за автоматско исклучување од 10 минути. Организирајте пелени, марамчиња и многу повеќе со модуларен делител и четири џебови Одговара на сите најважни работи на бебето и лесно се транспортира од соба во соба. Подвижниот централен делител овозможува прилагодување. Два внатрешни џебови со еластична мрежа и два практични надворешни џебови. Рачка за лесно држење со светлина чувствителна на допир. 10 минутна функција за автоматско исклучување.

За производот

Купувачите избираат и