Paperо Парк Хартија Компанија Бран Печат

Paperо Парк Хартија Компанија Бран Печат

DEN 303.84
 

Достапно.
Од стока

Овој сет на акрилни печати содржи и слики и фрази. Потребна е употреба на акрилен блок и мастило за печат. Овие јасни марки го прават поставувањето на вашите картички брзо и лесно. Комбинирајте слики и фрази за совршена картичка или ознака.ШКУ : Paperо Парк Хартија Компанија Бран Печат, 4 х 6-Инчен.

За производот

Купувачите избираат и