Милвоки МЛБ Бејзбол Пиварници Врежана Логото На Тимот Кафеава Кожа Билфолд Паричник

Милвоки МЛБ Бејзбол Пиварници Врежана Логото На Тимот Кафеава Кожа Билфолд Паричник

DEN 639.20
 

Достапно.
Од стока

Убав. кафеава кожа билфолд со врежано име и лого на вашиот омилен тим. на лицето . Внатре карактеристики главната парични ракав, 4 кредитна картичка слотови и. Лична карта . Мерки прибл. 3.5 "х 4.5" кога е затворен. Внатрешни делови од паричник изработени од издржлив најлон материјал . Направи. одличен подарок. Мери приближно 3 1/2 "х 4 1/2" кога е затворен. Згодна кафеава кожа билфолд со името и логото на вашиот омилен тим врежани на лицето. Внатре карактеристики главни пари ракав, 4" кредитна картичка " слотови, лична КАРТА носителот. Внатрешни делови од паричник изработени од издржлив најлон материјал. Прави одличен подарок.

За производот

Купувачите избираат и