Време на одмор Црвена кадифена лента со звучно раб, стапало

Време на одмор Црвена кадифена лента со звучно раб, стапало

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Оваа прекрасна, трендовски лента е одличен избор да се вклучите во вашиот Божиќен венец, да додадете во вашата елка, да направите целосни убави лакови или користете во тие занаети за празници. Употребата е бесконечна! Големина на производот : 2,00 инчи x 35 нога. Дефект на материјалот : 62% ЈП, 33% акрилик, 5% железо.

За производот

Купувачите избираат и