Ванабана Проценти Вистинска И Природна Овошна Пулпа За Правење Сок, Сурсоп, 17

Ванабана Проценти Вистинска И Природна Овошна Пулпа За Правење Сок, Сурсоп, 17

DEN 83.68
 

Достапно.
Од стока

Сакаме овошје како тебе и колку поприродно, толку подобро, го направивме чисто, така што целото ваше семејство лесно може да го консумира во секое време од денот. Бидејќи овошјето е совршено, го пакуваме без додавање ништо, без конзерванси, без концентрати и без додаден шеќер, само овошјето како што е : 100% ПРИРОДНО. Уште од самиот почеток, решивме да понудиме легално вработување на самохрани жени и мајки. По 10 години, докажавме промена во нивните животи, бидејќи тие сега се важни соработници во нивниот дом. Ова е патот Ванабана. Уживајте во плодот на нашата работа. Само Отворете, Измешајте И Уживајте - направете го вашиот сок супер брз, секое пакување лесно ги следи упатствата и не треба да се чува во фрижидер пред отворањето. Само измешајте ја нашата вкусна и хранлива пулпа, вода и мраз користејќи блендер и воила, никогаш не било толку лесно. Јас Сум Само Овошје-Направено од само 100 проценти природно Овошје, овој производ доаѓа од нас кај вас со вашата благосостојба во целосен фокус; ние сме посветени на производство, преработка и готов производ на свежо овошје. Професионален квалитет-чиста етикета, нашите овошни пулпи содржат само 1-3 состојки најмногу, без додаден шеќер, без конзерванси, без адитиви и доаѓа во пакет без БПА и Кошер што ви дава вам и на вашите најблиски висококвалитетен додаток во вашата исхрана.

За производот

Купувачите избираат и