Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
'Нил Машки Основни Кожи 50+ Краток Ракав Осип Стража

'Нил Машки Основни Кожи 50+ Краток Ракав Осип Стража

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност. Основните Кожи нудат У. П. Ф. 50+ Ултравиолетова Заштита со чисто дизајнирана графика и минимално поставување на шевовите за спречување на осип. Фондацијата За Рак На кожата Препорачува Производ; UPF 50+ Ултравиолетова Заштита. Совршен За Сурфање, Пливање, Спортови Со Веслање, Пловење Со Брод И Денови На Плажа. Удобна, Но Издржлива Конструкција од 6оз Полиестер/Спандекс. Минимално Поставување На Цвест За Максимална Заштита Од Осип. Вклопување На Перформансите : Цврстиот Слој Што Одговара На Формата Се Вклопува Како Втора Кожа.

За производот

Купувачите избираат и