Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тошиба ИК-ВБ16А Мрежна Камера, Боја

Тошиба ИК-ВБ16А Мрежна Камера, Боја

DEN 575.84
 

Достапно.
Од стока

Тошиба го нуди безжичниот ИК-ВБ16А (прикажан) со По. ИК-ВБ16А-В е безжичен, но Нема По. Софтверот за снимање ви овозможува да гледате и снимате до шеснаесет (16) ик-ВБ16А или ик-ВБ16А-В камери. Едноставно, интуитивно поставување и репродукција обезбедува целосен надзор. Тошиба ИК-Wb16a Мрежна Камера, Мрежна камера во Боја - Помага да се постигнат висококвалитетни видео резултати. До 800 х 600 видео резолуција. Cmos сензорот е поевтин во споредба со CCD и троши помалку енергија додека произведува подобри HD видеа. Максимална фокусна должина од 3,60 мм со остар излез за да помогне да се идентификува и лоцира објектот со дополнителна ефикасност. 4x дигитален зум ефикасно ве приближува многу поблиску до вашиот предмет за да добиете детална, остра слика. Типот на фиксна леќа е идеален за видео надзор во затворен простор каде што нивото на светлина е константно и непроменето. Технологијата за поврзување со жици нуди максимална визуелна погодност.

За производот

Купувачите избираат и