Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
7 8 W 45 H Timbercraft пет 3 8 табли распоредени од табла-n-batten ролетни w z-bar, груб пилен западен црвен кедар

7 8 W 45 H Timbercraft пет 3 8 табли распоредени од табла-n-batten ролетни w z-bar, груб пилен западен црвен кедар

DEN 1919.20
 

Достапно.
Од стока

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура. Нашите ролетни можат да бидат обоени или насликани за да одговараат на вашиот дом или брзо изшкуркани мазни за повеќе рафиниран изглед. Нашите надворешни дрвени ролетни нудат вистински карактеристичен изглед и можат да се нарачаат во стил што го комплиментира секој дом. Со инсталацијата трае само неколку минути, подобрувањето на вашиот дом со овие ролетни е лесен и достапен начин за подобрување на привлечноста на Curb и проширување на вашиот личен стил нанадвор. Рачно изработени. Брз и лесен за инсталирање. Направени на вашите спецификации. Додава вредност на жалба за непосредна близина. Направено со траен природен кедар. Разновидност на архитектонски стилови за избор.

За производот

Купувачите избираат и