Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 66 W 17-1 2 H 2 P Weated Cap зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

Ekena Millwork 66 W 17-1 2 H 2 P Weated Cap зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

DEN 1919.20
 

Достапно.
Од стока

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 66 "ширина на дното, 2" дното на проекцијата, 66 "целокупна ширина. ПВЦ нуди издржлив ентериер или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не изгние, искривува или мувла. Веднаш Трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.

За производот

Купувачите избираат и