Клип за сушење што не означува ветроупорна облека фиксна мека гумена штипка за облека

Клип за сушење што не означува ветроупорна облека фиксна мека гумена штипка за облека

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Карактеристика : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив* Користење безбедни и еколошки материјали, здрави и еколошки, издржливи.* Високи перформанси, практичност и убавина. Еколошки и нетоксичен материјал, погоден за сушење облека, запечатени кеси, папки и други ситници*клипот е кружен и мазен и не се плашите да ја оштетите облеката кога ќе ја закачите* Цврст и издржлив, силен носивост, не грижете се за паѓање, посилен и потрајни.* Не е лесно да се намали, не е лесно да се деформира, безбеден и нетоксичен, еднократно спецификација : * Боја : бела, сива* Количина : 16 парчиња Пакет Вклучени : * Листа 1 : 16x клипови белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Сосема нов и висококвалитетен Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

За производот

Купувачите избираат и