Девет.одри женски фустан со маица со долг ракав

Девет.одри женски фустан со маица со долг ракав

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Леснотијата на мета и полираниот изглед на фустан! Девет. Фустанот за маици на Обети ви го дава најдоброто од двата света. Едноставен, ласкав и крајниот стил на ноќ, овој фустан ве одржува удобно и изгледате добро. Облечете го за работа или облечете го за време на викендот, нема ограничување на стилските можности. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : А-линија фустан; 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте; Мека маичка ткаенина. Фустан со маица со долг ракав за жени од девет.елегант.

За производот

Купувачите избираат и