Полски комплет за сензација на гел, розов шифон и сребрена сјај

Полски комплет за сензација на гел, розов шифон и сребрена сјај

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Подобрете го вашиот изглед со комплетот за стартер за лакови за розови шифон шифон. Вклучува LED ламба, средство за чистење, буквар, основен и горниот слој, полски, марамчиња, датотека за нокти и стап за маникир. Дајте им на вашите нокти добро заслужен преуредување и ажурирајте ги со боја на моден тренд. Лесна апликација со три чекори ви дава брилијантен, супер-сјај сјај што трае. Брза и лесна за употреба апликаторска четка за апликација нанесува гел лак за нокти за неколку минути со дури и палта. Нашиот комплет за стартување вклучува LED ламба, чистач за гелови, гел буквар, база и горниот капут, лак за нокти на гел (розов шифон), втор лак за нокти на гел (сребрена сјајна треска), марамчиња без лента, двострана датотека за нокти и стап за маникир. Апликаторската четка и шише се компактни и лесно ќе се вклопат во вашата торба за да можете да ги земете со себе. Исто така, продолжува лесно и рамномерно за неколку минути со четката на апликаторот и лекува за 60 секунди со нашата LED ламба за сензација.Донесете го искуството на салонот за нокти во вашиот дом со сензација. Нашата формула за лак за нокти за сензација на гел има подебела конзистентност од редовниот лак за нокти, така што ноктите ќе изгледаат одлично подолго време. Така е : нема чипс, без пилинг, без досадување, без бледнее, без замаглување. 0,25 fl oz шише со лак за нокти од гел ви дава до 10 заслепувачки, маникир за оштетување. Лечи (се зацврстува) за само 60 секунди со LED ламбата LED LED ламба за гел за нокти. Тоа е сè што е потребно. Маникир со лакови за нокти од гел трае до 2 недели без да се чистат, лупи, досадува или бледнее. Само мазна, супер-сјајна сјај завршува без никаков остаток секој пат. Само три лесни чекори на примена без суво време до 2 недели блескаво, абење докажано за оштетување. Полскиот лак за сензација на гел доаѓа во многу заслепувачки бои и нијанси кои ќе изгледаат одлично на вашите нокти. Полскиот гел има подебела конзистентност од редовниот лак за нокти, така што трае подолго.

За производот

Купувачите избираат и