Керамички Алатки Струже За Нокти Стап За Нега На Нокти Прецизно Отстранување На Поднесување Мртов Чистач На Кожа Маникир Мелење Прачка Алатка За Маникир За Нокти А

Керамички Алатки Струже За Нокти Стап За Нега На Нокти Прецизно Отстранување На Поднесување Мртов Чистач На Кожа Маникир Мелење

DEN 175.84
 

Достапно.
Од стока

[ ???? ?? ????? ??? ???????? ] Должина од 11,5 см, овој туркач на кутикулите е прилично лесно напикан во вашата чанта, што го прави едноставно допирање на ноктите во движење. Тие се за еднократна употреба, водоотпорни и лесно се перат. [ ???????? ????????/ ???????? ???? ] Супер издржлив и црн туркач на кутикули гумениот врв обезбедува безболно одржување на кутикулите, најдобро за маникир или педикир; погоден и за мажи и за жени да го користат за чистење на ноктот и отстранување на мртвите кутикули. [ ??????? ???? ???? ] Долготрајниот, компактен гумен туркач за кутикули со двоен врв има рачка со рамен, тенок крај за чистење под ноктите и гумен врв за чистење, туркање на кутикулите; лажичката/ закривениот крај е контуриран за удобно следење на обликот на ноктите. [ ??? ???? ????? ???? ] Уживајте во удобно искуство за чистење со нашиот туркач за кутикули со гумен врв без груби и физички непријатности. Овој комплет стапчиња за кутикули е одлична подарок идеја за девојки кои ја сакаат уметноста на ноктите како подарок За Денот На Вљубените, подарок за роденден или подарок За Ноќта На Вештерките/ Божиќ.

За производот

Купувачите избираат и