Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крајната Гитара Божиќна Лажна Книга: Омилени Празници

Крајната Гитара Божиќна Лажна Книга: Омилени Празници

DEN 398.08
 

Достапно.
Од стока

"200 омилени празници со мелодија, стихови и рамки за акорди" Cover Корица. (Лажна Книга). Ажурирано, џем-спакувано издание од 200 Божиќни стандарди за гитара со мелодија, стихови и акорди. Ова второ издание вклучува : Се Што Сакам За Божиќ Сте Вие * Далеку Во Јасли * Бебе, Надвор Е Студено * Ц-Х-Р-и-С-Т-М-А-С * Божиќната Песна (Печење Костени На Отворен Оган) * Палуба Салата * Дали Слушате Што Слушам * Дали Сакате да Изградите Снешко? * Фелиз Навидад * Првиот Ноел * Ладен Снежен Човек * Оди, Кажи Му На Планината * Имај Си Среќен Мал Божиќ * Холи Весел Божиќ * Ги Слушнав Ѕвоната На Божиќ * Ѕвона Од Џингл * Радост На Светот * Минатиот Божиќ * Нека Снег! Нека Падне Снег! Нека Падне Снег! * Мери, Дали Знаеше? * Меле Каликимака * Моите Омилени Работи * Орев ' За Божиќ * О Света Ноќ * Убава Хартија * Лулка Околу Елката * Дедо Мраз Бебе * Дедо Мраз Доаѓа Во Градот * Тивка Ноќ * Овој Божиќ * Горе На Куќата * Ви Посакуваме Среќен Божиќ * Кое Дете е ова? * Бел Божиќ * Прекрасен Божиќ * и многу повеќе. * ИСБН : 9781495096280 • Формат : Мека • Датум На Објавување : 2017-09-01.

За производот

Купувачите избираат и