Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Свеќичка Цевка

Свеќичка Цевка

DEN 2791.84
 

Достапно.
Од стока

Комплет од 8 Хеми Цевки, Лакти, Крајни Капачиња и Завртки, Црвени;МСД тесно соработуваше со Врвните тркачи за Гориво за да ги дизајнира нашите Хеми Цевки. Тие се обликувани од ринит материјал поради неговите високи диелектрични својства и се многу издржливи за тешки тркачки услови.; МСД 34759 Свеќичка Цевка.

За производот

Купувачите избираат и