Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2004 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИКА

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2004 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИКА

DEN 1407.84
 

Достапно.
Од стока

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Иновативниот дизајн на форма на ролна обезбедува конзистентно и оптимално претходно оптоварување. Прецизно Усогласени Компоненти : ригорозно контролираните производствени процеси обезбедуваат точно совпаѓање на патеките на лежиштата и тркалачките елементи за постојано да се испорачуваат супериорни перформанси и да се минимизираат бучавата и вибрациите. Дизајниран да ги надмине проблемите и да испорача мазни, сигурни перформанси. Mooga® hub склоповите се докажани со перформанси, тестирани со квалитет и се достапни за широк спектар на странски и домашни возила. Одговара Изберете : 2004-2006 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИКА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и