Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Титаниум Емајлирани Жлеб Рамен Полиран Бенд

Титаниум Емајлирани Жлеб Рамен Полиран Бенд

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Дајте примамлив апел до вашиот стил со оваа смела и модерна титаниумска лента. Прикажувајќи зачудувачки жлебови со црни емајлирани ленти, оваа рамна свадбена лента го избриша финишот за да понуди возвишен изглед. Оваа лента широка 8мм е достапна во големина на прст 10,5.Метална Тежина : 4,30 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сива Боја На Емајл : Ширина На Црна Лента : 8ммринг Големина : 10,5< 2мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Големина На Прстен : 10,5 Димензии : Ширина : 8мм Емајл Титаниум Рамен Бенд Жлеб.

За производот

Купувачите избираат и