Нерѓосувачки Челик Полиран Прстен Со Навртки

Нерѓосувачки Челик Полиран Прстен Со Навртки

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Едноставно, но елегантно исто како и вашата бескрајна врска, овој бенд од нерѓосувачки челик ја слави љубовта што ја споделувате. Овој опсег широк 8мм има дизајн со навртки за привлечна привлечност. Достапно е во големина на прст 12.Метална Тежина : 7,70 Грама Тип на накит : Моден Стил : Венчален Бенд Со Навртки : Машки метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8ммринг Големина : 12 рамни Рабови вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Тип На Производ : Накит-Тип На Накит : Прстени-Тип На Прстен : Свадбени Ленти-Материјал : Примарен : Нерѓосувачки Челик-Материјал : Примарна-Боја : Ширина На Бела Лента : 8 мм.

За производот

Купувачите избираат и