Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модвеј Решителна Закривена Изведба Кадифена Троседот Во Црно

Модвеј Решителна Закривена Изведба Кадифена Троседот Во Црно

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Нека гламурозниот гроздобер стил го преземе центарот на вниманието со Решителниот Закривен Тросед. Воведете луксузно искуство за седење со грациозна закривена форма и мек, кадифен тапацир отпорен на дамки за неодолива фокусна точка на секоја дневна соба, дневна соба, домашна канцеларија и други места за седење. Решителна карактеристики густа пена подлога, отстранлив седиште перница со отстранлив капак, злато нерѓосувачки челик база, и поединечно завиткани серпентина пролет систем за елегантен парче што е исклучително удобно и поддршка. Овој шик тросед доаѓа во комплет со две акцентни перници кои совршено ја надополнуваат решителната богата нијанса.Максимален Капацитет На Тежина : 900 фунти. Доаѓа Целосно Собрани. ДИЗАЈН ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-Воведете нова фокусна точка на просторот за живеење со гроздобер гламур на оваа кадифена троседот. Решителната ја отелотворува ретро елеганцијата со убедлива закривена форма и богата кадифена текстура. Кадифениот Тапацир-Покриен со кадифе отпорен на дамки, Решителен нуди врвно искуство за седење со густа подлога од пена и систем за пружински серпентина за луксузна удобност и поддршка. РЕТРО МОДЕРЕН ТРОСЕД-Поканете ги гостите да седнат и да се релаксираат со овој тапациран тросед. Комплетно со две соодветни перници за фрлање, овој кауч е пример за стил во дневната соба, спалната соба или просторот за одмор. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА-Отелотворувајќи ја софистицираноста од средината на векот со прекрасни детали и ретро шарм, палатијалните акценти на овој кадифен тросед и врвната удобност безбедно се потпираат на златна основа од нерѓосувачки челик. ТРОСЕДОТ ВО ДНЕВНАТА СОБА-Одговара на домови и апартмани, овој луксузен тросед го надополнува модерниот и современ декор од средината на векот. Софа : 47,5 "Л х 100,5" В х 30,5 "Ч; Перница : 17,5" Л х 17,5 " В; Ограничување На Тежината : 900 фунти.

За производот

Купувачите избираат и