Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летни Фустани За Жени Тркалезно Деколте Печатени А-Линија Мини Секси Дневен Фустан Без Ракави Сина ХХХЛ

Летни Фустани За Жени Тркалезно Деколте Печатени А-Линија Мини Секси Дневен Фустан Без Ракави Сина ХХХЛ

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 100см/39,37" Половината : 97см/38,19" Колк : 115см/45,28" Должина : 91см/35,83" Големина : М Биста : 106см/41,73" Половината : 102см/40,16" Колк : 120см/47,24" Должина : 92см/36.22" Големина : L Биста : 112cm/44.09" половината : 107cm/42.13" колк : 125cm/49.21" должина : 93cm/36.61" големина : Xl Биста : 118cm/46.46" Половината : 112cm/44.09" Колк : 130cm/51.18" должина : 94cm/37.01" Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82" Половината : 117cm/46.06" Колк : 135cm/53.15" Должина : 95cm/37.40" Големина : 3xl биста : 130cm/51.18" половината : 122cm/48.03" колк : 140cm/55.12" должина : 96cm/37.80" Материјалната Ткаенина Е 97% полиестер,3% спандекс, мека и Дише, едноставна И цврста боја И флексибилен дизајн, што ви носи удобност И свежина во жешкото лето. Карактеристики : Женски Возбудувања Без Ракави Фустан Лабава Мини Фустан Обичен Летен Фустан. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,одмор,одмор,патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

За производот

Купувачите избираат и