Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гаквбуо Есенски Фустани За Жени Плус Големина Мини Фустан Со Долги Ракави Женски Џебови Со Тркалезен Врат Фустан Со Копче Цврст Фустан Со Долги Ракави

Гаквбуо Есенски Фустани За Жени Плус Големина Мини Фустан Со Долги Ракави Женски Џебови Со Тркалезен Врат Фустан Со Копче Цврст

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

ГОЛЕМИНА ШЕМА : . Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59.6 см/23.46 "Должина : 97см/38.19". Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60.2 см/23.70 "Должина : 98см/38.58". Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 60.8 cm/23.94 "Должина : 99cm/38.98". Големина : 2 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 61.4 cm/24.17 "Должина : 100cm/39.37". Големина : 3 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 101cm/39.76". Големина : 4 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 62.6 cm/24.65 "Должина : 102cm/40.16". Големина : 5 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63.2 cm/24.88 "Должина : 103cm/40.55". Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој лесен, фустан е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени . Повод : Повик. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Фустан од 1 XWomen. Удобно за носење, оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите. Есенски Фустани гаквбуо За Жени 2023 Плус Големина Мини Фустан Со Долги Ракави Женски Џебови Со Тркалезен Врат Фустан Со Копче Цврст Фустан со Долги Ракави. [Прилика] : Овој костум со долги ракави е погоден за секојдневно носење, канцеларија, активности на отворено, состаноци, забави, училиште, шопинг, патување, одмор итн. Погоден за пролет, aut, зима, улична облека и секојдневен живот, доволно удобен и топол. [Лесно за носење] : овој замав фустан може да биде совршено поврзан со сите видови чевли, вклучително и чизми, за стилски и стилски изглед. [Нега на облека] : машинско перење и миење раце. Се препорачува употреба на ладна вода, употреба на благ сапун, не белење и закачување или сушење.

За производот

Купувачите избираат и