Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Докери Машки Тенки Заострени Лесни Каки Панталони Со Истегнување

Докери Машки Тенки Заострени Лесни Каки Панталони Со Истегнување

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Не станува полесно од овие Тенки Заострени Каки од Докерите. Класичниот дизајн е разноврсен додаток на вашата гардероба што може да се комбинира со нешто како вашите омилени кошули со копчиња, поло и маици. Додаденото истегнување помага да изгледате убаво и да се чувствувате удобно заедно со тенка заострена силуета. Материјал : 64% Полиестер/34% Памук/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина 32 х 32. Фит : Тенок фит; заострена нога. Пораст : Среден пораст. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : 2 странични и 2 задни џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : Рашири дизајн; појас петелки. Машки Тенки Заострени Лесни Каки Панталони од Докери.

За производот

Купувачите избираат и