Ореал Париз Еверпур Длабока Влага Маска За Коса, фл оз

Ореал Париз Еверпур Длабока Влага Маска За Коса, фл оз

DEN 222.40
 

Достапно.
Од стока

Лореал Париз Еверпурна Маска За Коса Со Длабока Влага, Маска За Лист За Коса Со Длабока Влага Со Цвет Од Алое е хидратантен третман за коса што ја обвива косата во нежен слој негување крем за да ја надополни влагата. Пареата за туширање овозможува формулата да се стопи на косата за брави со сјаен изглед без оптоварување. 100% Без Сулфат, Без Парабен, Без Груби Соли, Без Боја, вегански * * без состојки од животинско потекло или нуспроизводи. Формулата не е тестирана на животни. Лореал Париз Еверпур Длабока Влага Маска За Коса, 1 fl Oz Ever Pure Длабока Влага Маска За Коса Со Цвет Од Алое е хидратантен третман за коса што ја обвива косата во нежен слој негување крем за да ја надополни влагата. Пареата за туширање овозможува формулата да се стопи на косата за брави со сјаен изглед без оптоварување. 100% Без Сулфат, Без Парабен, Без Груби Соли, Без Боја и Вегански. Нема состојки од животинско потекло или нуспроизводи. Без Сулфат.

За производот

Купувачите избираат и