Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Маска За Прочистување На Глинени Стапчиња од Коспроф Зелен Чај, Лицето Ја Навлажнува Контролата На Маслото, Длабоката Чиста Пора Ја Подобрува Кожата За Сите Типови

Маска За Прочистување На Глинени Стапчиња од Коспроф Зелен Чај, Лицето Ја Навлажнува Контролата На Маслото, Длабоката Чиста

DEN 223.20
 

Достапно.
Од стока

За оваа ставка : ● Маска За Стапче Од Зелен Чај Q маската за цврсто чистење на зелениот чај содржи екстракт од зелен чај, кој може ефикасно да ги исчисти порите на кожата, длабоко да ја исчисти нечистотијата на кожата, да го прилагоди балансот на водата и маслото на кожата, да ја надополни влажноста на кожата и да ја храни кожата.●Маска За Стапчиња од модар патлиџан●маската за чистење на растенијата од јајца содржи екстракти од растенија од модар патлиџан, кои можат ефикасно да го ублажат растот на акните на лицето,да го контролираат маслото и да го намалат формирањето на акни. Подобрете ја состојбата на кожата.●Лесен за нанесување ● текстурата е фина и мазна, лесна за ширење. Погоден за сите типови кожа.●Лесен За Употреба Само измијте го лицето, нанесете ја маската со стап на лицето или телото, оставете ја околу 10 минути, а потоа измијте ја.€Лесен За Носење Q маската За Прочистување на глинени стапчиња го прифаќа дизајнот на ротирачка глава, што е попогодно за употреба и не е лесно за валкани раце.Текстурата е фина и мазна, лесна за ширење и лесна за нанесување.Спецификација : Боја : Зелена, Виолетова Состојки : Зелен чај, екстракт од Модар Патлиџан тежина : 2,91 рокот на Траење : 3 години како да се користи : Чекор 1. Завртете ја пастата и нанесете ја на лицето.Чекор 2. Нанесете рамномерно на лицето и оставете да делува околу 10 минути.Чекор 3. Откако ќе се исуши, исплакнете со вода.Забелешка : Користете чистење цврста маска време на интервал : Мрсна кожа : препорачаниот интервал на употреба е 2-3 пати неделно.Сува кожа : препорачаниот интервал на употреба е 1-2 пати неделно.Мешана кожа : се препорачува да се користи 2-3 пати неделно за Т-зоната 1-2 пати неделно за У-зоната.Нормална кожа : еднаш неделно се препорачува.Вклучен Пакет : 2 * Стап Маска Маска Стап . Сите Природни Состојки . Исчисти & Рамнотежа . За Сите Типови На Кожа . Лесен за употреба.

За производот

Купувачите избираат и