Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
С. Поло Асн. Машка маица со врат со В-врат

С. Поло Асн. Машка маица со врат со В-врат

DEN 288.00
 

Достапно.
Од стока

САД Поло Асн. Машка маица V-врат е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување. Совршено е да се носи во секое време за опуштен изглед кој има јасно поставено тревога. Завршете го вашиот обичен изглед со патики или облечете го со блејзер за повеќе полирана завршница. САД Поло Асн. Машка маица со вратот е машинска миење и е многу лесна за одржување. И во 100% памучен дрес, тоа е бескрајно удобно стилско парче што сакате да го носите секој ден. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. v-neckline; кратки ракави. Мало зашиено лого на горниот лев градите. 100% BCI памучен дрес. Машината што се мие. Увезено.

За производот

Купувачите избираат и