Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мажите Сакаат Балон Џем Краток

Мажите Сакаат Балон Џем Краток

DEN 367.68
 

Достапно.
Од стока

Овие МАЖИ тоа " Сакате Балон " џем шорцевите ќе бидат вашиот омилен предмет за дневна облека. Супер мекиот дрес ги прави неверојатно удобни, а појасот со врвка ви овозможува да го прилагодите вклопувањето додека не биде совршено. Копче мува и странични џебови за лизгање обезбедуваат тие да бидат функционални, како и удобни. Официјално брендирана ИТ облека; супер мек дрес; појас на врвка; летање со копчиња; странични џебови за лизгање; печатење на екранот.

За производот

Купувачите избираат и