Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Гилдан Менс Опремени Краток Ракав Маица. Опремената маичка со кратки ракави е одлична мешавина на мода и функционалност. Менс Опремени Краток Ракав Маица. Валани раменици напред за подобро вклопување. Стилски вграден ракав. Беспрекорна двојна игла јака. Снимени вратот и рамената за издржливост. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.

За производот

Купувачите избираат и