Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Закосен Ланец За Тротоари

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Закосен Ланец За Тротоари

DEN 944.00
 

Достапно.
Од стока

Завршете го вашиот секојдневен изглед со овој ѓердан од сребрен машки закосен ланец за тротоари. Овој синџир широк 12,3 мм може да се пофали со висока полирана завршница за светол сјај и се прицврстува со затворач од јастог за безбедност. Овој шармантен синџир доаѓа во должина од 22 инчи.Метална Тежина : 85,54 Грама Тип на накит : Стил На Фино Синџир : Накит Со Закосен Рабник Завршница : Висок Полски Пол : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 22-инчен x 12,3 mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

За производот

Купувачите избираат и