Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фламбо Машка Загреана Опрема Комплет За Загреани Ракавици-Ф200

Фламбо Машка Загреана Опрема Комплет За Загреани Ракавици-Ф200

DEN 768.00
 

Достапно.
Од стока

Фламбо Загреаните Ракавици се многу стилска ракавица што ја работи батеријата ако сакате. Оваа ракавица е дизајнирана да ги задржи топлите раце и прсти за исклучително долго време. Загреаните ракавици се изработени од квалитетен материјал, вклучувајќи 100гр изолација за траен комфор и перформанси. Комплетот за ракавици вклучува 2 ракавици и 2 литиум-јонски батерии на полнење. Големина мала ќе се загрее до 5-1/2 часа. Водоотпорен и дише. Вклучува 2 Литиум-Јонски батерии.

За производот

Купувачите избираат и