Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хеи_к Розова Облека За Женска Облека За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

Хеи_к Розова Облека За Женска Облека За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

?Перење и перење : машинско перење со торба за перење, рачно не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата. ?Двајт : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговори во 24 час! Забелешка : ние користиме Азиски големини, можете да ги видите деталите за големината во за споредба. ?①Карактеристика : V-врат, квадратна јака, трегери, висок струк, страничен поделен долг макси фустан,без грб, фустан од халтернек ,Покажете ги вашите облини,цветен фустан, сарафан на плажа, фустан со врат v, женски фустан со кратки ракави, фустан со возбуда, еластичен фустан на половината, лелеави фустани, фустани над колена, плисиран фустан, секојдневни женски фустани, летни фустани.94"?Ткаенина : мека и лесна, еластична ткаенина за пролет, лето и fall.54"XXXXXL136cm/53.15"XXXXL130cm/51. Прилики-Погодни За плажа,патување, работа, секојдневно, секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу!Explights-убав едноставно фустан за лето! Класичен тркалезен врат, миди должината со нивоа на дизајн го прави сарафанот помалку единечен-Нега-Машина/ Рачно перење, не белило, висат или линија суво, ниско железо кога е потребно.Постојат многу бои и големини на располагање, можете да изберете според вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и