Графичка Америка Држава МИЧИГЕН Сад Големи Езера Машка Графичка Колекција Маици

Графичка Америка Држава МИЧИГЕН Сад Големи Езера Машка Графичка Колекција Маици

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Прославете ја иконската Страна На Големите Езера со оваа машка графичка маичка со тематика Во Мичиген. Одличен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен одмор. Гордо прикажете ја вашата љубов кон Мичиген или подарете ја како совршен подарок за татко, брат, син, дедо, пријател или член на семејството во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за момчиња со кратки ракави е направена за да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја однесете! Совршен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен одмор. Нашата Облека инспирирана Од Големите Езера го покажува иконскиот стил на трендовски секојдневна облека. Изберете ја вашата омилена состојба на дизајни на маици Во Мичиген и подобрете ја вашата гардероба. Класичен, удобен унисекс одговара. Снимено вратот и рамената. Достапно во различни бои и големини, вклучувајќи екстра големи големини на машка облека. Големини Мали-6 XL (достапноста може да варира). 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј). Печатени ВО САД.

За производот

Купувачите избираат и