Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аквагард Женска Фина Маичка Со Подолга Должина

Аквагард Женска Фина Маичка Со Подолга Должина

DEN 447.84
 

Достапно.
Од стока

Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за жени. Овие маици со кратки ракави имаат малку подолга должина со контурен стил за да одговараат на вашето тело и да бидат во чекор со денешниот стил. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.

За производот

Купувачите избираат и