Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Магнетни Монитор Табла Капацитет Лист, Пластика, Црно Бело

Магнетни Монитор Табла Капацитет Лист, Пластика, Црно Бело

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Таблата на мониторот безбедно се прицврстува на вашиот монитор со Командно Лепило што може лесно да се нанесе и отстрани без оштетување. Се одликува со систем за магнетно прицврстување лево и десно, кој лесно се одвојува за брзо и удобно пишување. Заштедува вреден простор на бирото и е на ниво на очите додека седите или стоите. Вградениот клип за документи држи до 10 листови хартија. Вклучува маркер за суво бришење со фин врв со магнетно капаче и гума за бришење што се прицврстува директно на таблата. Монтажа : Слободен Стои Материјали : Пластични Лист Капацитет : 10 Длабочина : 11.375". "Тип На Производ-Иматели На Копии-Сопственици На Десктоп Копии. Монтирање-Слободен Стои. Материјали-Пластика. Капацитет На Листот-10. Длабочина-11.375. Висина-1.625. Ширина-9. Магнетни 3М. Бои-Црна/Бела. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код на собранието-Л. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпг Усогласен Код-Н.".

За производот

Купувачите избираат и